Karademir kombi servisi 15 yılı aşan teknik servis hizmetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. Amacımız kombi sektöründe 15 yılı aşan tecrübemiz, yetişmiş profesyonel teknik kadromuz, etkin merkezi yönetim, denetim sistemlerinde kaliteli hizmet ve müşteri odaklı servis hizmetine katkıda bulunmaktır.

Kurulduğu günden itibaren başta Süpermatik, Etna kombileri olmak üzere her marka kombiye yetkili servis anlayışı ile konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren servisimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktadır.

Karademir kombi servisi her zaman doğruluk, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini hedef almış bu şekilde büyümüş ve ilerlemeye devam etmektedir. Müşterilerimize en kaliteli malzeme, ürün, hizmet ve servisi, en ekonomik maliyetle, tam zamanında temin etmek için teknolojiyi izlemek, personelimizin sürekli eğitimi, müşterilerimizle devamlı bilgi transferi vazgeçmediğimiz prensiplerimizdir.

Günümüzde artan sahtekârlıkların arttığı ve aynı zamanda ciddi zarara uğrayan müşterilerimizin güvenliği için elimizden gelen öz veriyi gösteriyoruz. Bu bağlamda web sitemiz ile müşterilerimizi bilinçlendirmek, verdikleri ücretin karşılığını tam manasıyla alabilmeleri için emek harcıyoruz.

Karademir kombi servisi, daima kaliteli, dürüst ve en uygun maliyet anlayışı ile müşterilerine hizmet etmeyi benimsemiştir. Bugüne kadar 100.000 aşkın aileye hizmet etmenin verdiği gurur ile bu yolda yıllarca hizmet etmeyi kendimize görev edindik.

GENEL KOMBİ ARIZALARI

Kombiler ve kalorifer tesisatları ile ilgili karşılaşabileceğimiz başlıca arızalar ve çözüm önerilerini aşağıda bulabilirsiniz. Aşağıdaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Daha önce bu tür tecrübeleriniz yoksa müdahale etmeden bize veya kombinizin yetkili servisine danışınız. Her türlü ihtiyacınız için bizden yardım isteyebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: 359. Cad. (Eski 6. Cad.) No:18/B Demetevler/Yenimahalle/ANKARA
Telefon: 0312 336 02 16
E-posta: info@karademirkombiservisi.com

Bizden Haberler